Przestrzeń wspólnej energii Dni Skandynawskie

wsparcie PR i copywriting strony internetowe tworzenie oprogramowania

wyzwa
nie

Dni Skandynawskie to jedyne tego typu wydarzenie w skali kraju, które co roku łączy Polskę z północną częścią Europy. W ramach kilkudniowego eventu odbywają się konferencje oraz liczne spotkania biznesowe i kulturalne, z udziałem ambasadorów Danii, Szwecji, Norwegii i Finlandii, przedsiębiorców, artystów oraz mieszkańców Szczecina. My zapewniamy im platformę w przestrzeni internetowej.

wyzwa<br>nie

rozwią
zanie

Zbudowaliśmy wirtualny pomost pomiędzy Polską a Skandynawią - nowoczesną i przejrzystą stronę www, na której bez trudu wszystkie informacje odnajdą zarówno uczestnicy konferencji B2B, jak i osoby zainteresowane wydarzeniami kulturalnymi i edukacyjnymi. Wdrożyliśmy również panel rejestracyjny, pozwalający na łatwe i szybkie zapisanie się na prelekcje.

Dni Skandynawskie - Przestrzeń wspólnej energii
Dni Skandynawskie - Przestrzeń wspólnej energii

efekt

Oprócz projektu graficznego oraz wdrożenia, zajęliśmy się także całościową redakcją tekstów oraz administracją strony. W efekcie serwis jest spójny i przyjazny dla polsko- jak i anglojęzycznych użytkowników. Same Dni Skandynawskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem, gromadząc pełne sale na każdym swoim wydarzeniu.

klient: Miasto Szczecin
strona internetowa: ds.szczecin.eu
top
Spodobał Ci się ten projekt? Twój może być kolejny!

zapytaj@sofine.pl

skontaktuj się z nami