Nowy port w centrum miasta Foodport Galaxy

branding promocja wydarzeń marketing miejsc produkcja video strony internetowe

wyz
wanie

Nowy port w mieście? Czemu nie! Od stworzenia koncepcji po otwarcie i promocję w wielkim wydaniu. Stanęliśmy przed zadaniem wypromowania zupełnie nowego miejsca, całkiem wyjątkowego food courtu w Galerii Handlowej Galaxy. To miejsce, jakiego żadne centrum handlowe jeszcze nie widziało! Promocji takiej również.

 

wyz<br>wanie

rozwią
zanie

Któż nie zna słynnego Pasztecika lub Grzybka? Dzięki takim symbolom nowa gastro-przestrzeń w Galaxy wpisuje się w klimat Szczecina. Swoje działania rozpoczęliśmy od stworzenia całej identyfikacji wizualnej, nowej podstrony www, video bloga, zaplanowania licznych eventów promocyjnych i działań PR-owych. Na początek: grafficiarskie jam session inaugurujące rozpoczęcie budowy. Jak jeszcze trafić do nowych użytkowników? Oczywiście – przez żołądek do serca. Dlatego zorganizowaliśmy cykl eventów kulinarnych. Wisienką na torcie był Galaxy Foodport Cup – pierwszy w Polsce turniej koszykówki! Czujemy się wygrani! Uwieńczenie? Timelaps z budowy. Dzień po dniu, godzina po godzinie, nasze kamery śledziły postępy prac, by w efekcie stworzyć wyjątkowe video.

Foodport Galaxy - Nowy port w centrum miasta
Foodport Galaxy - Nowy port w centrum miasta

efekt

Działo się! Wydarzenie goniło wydarzenie, każde przyciągało setki uczestników i przyprawiało nas o szybsze bicie serca. Takiej promocji nie widział jeszcze żaden food court! Nasze działania przyniosły zamierzony efekt: każdego dnia część gastronomiczna Galaxy jest wypełniona po brzegi.

top
Spodobał Ci się ten projekt? Twój może być kolejny!

zapytaj@sofine.pl

skontaktuj się z nami