Przyszło Nowe! Galaxy

doradztwo i consulting strony internetowe tworzenie oprogramowania

wyz
wanie

W samym sercu miasta, największe centrum handlowo-rozrywkowe w regionie zachodniopomorskim przeszło w 2017 roku niesamowitą metamorfozę. Rozbudowa, połączenie nowej części budynku ze starą i absolutnie nowoczesna elewacja, spajająca w całość zupełnie nowe GALAXY. Na 58 tys. mkw. powierzchni swoje lokum znalazło aż 190 sklepów! Ta przemiana musiała mieć odzwierciedlenie w wirtualnej przestrzeni. Nie mniej nowoczesna, równie bardzo podążająca za trendami – całkowicie odmieniona strona www. Oczywiście w najlepszym wykonaniu SO FINE.

wyz<br>wanie

rozwią
zanie

Tak duża liczba sklepów, tak wiele możliwości spędzania wolnego czasu dla mieszkańców Szczecina i okolic to także bardzo dużo treści na stronie. Wymagało to od nas stworzenia jak najbardziej intuicyjnej i funkcjonalnej nawigacji po serwisie. W tym celu zaprojektowaliśmy subtelne, ale i czytelne ikony, które ułatwiają skuteczne odnalezienie szukanych treści. Pełnoekranowa i szybka w swym działaniu wyszukiwarka pomaga użytkownikowi wyświetlać wpisy z interesującymi go frazami. Nową stronę GALAXY wyposażyliśmy w interaktywny plan całego obiektu, ułatwiający wyszukanie konkretnego sklepu lub punktu. Nie zapomnieliśmy też o wdrożeniu mechanizmu informowania klientów o godzinach otwarcia sklepów, w związku z wprowadzeniem niedziel z zakazem handlu. Bo jak działamy, to zawsze kompleksowo.

Galaxy - Przyszło Nowe!

efekt

Strona GALAXY jest odpowiedzią na potrzeby licznych jej użytkowników, korzystających z www zarówno w wersji desktopowej, jak i na urządzeniach mobilnych. Stworzyliśmy serwis, który jest przejrzysty i czytelny, a przy tym atrakcyjny wizualnie i nowoczesny, niczym nowa odsłona budynku. Tak, by wszystko było spójne i spełniało oczekiwania klientów.

Galaxy - Przyszło Nowe!
Galaxy - Przyszło Nowe!
Galaxy - Przyszło Nowe!
Galaxy - Przyszło Nowe!
Galaxy - Przyszło Nowe!
klient: Echo Polska Properties
strona internetowa: galaxy-centrum.pl
top
Spodobał Ci się ten projekt? Twój może być kolejny!

zapytaj@sofine.pl

skontaktuj się z nami