State of Importance HISERT

komunikacja w social media strategia komunikacji doradztwo i consulting strony internetowe

wyz
wanie

HISERT to firma odzieżowa, popularna w sześciu krajach Europy, głównie w Niemczech. Chociaż swoje produkty sprzedawała za pośrednictwem ogólnodostępnych platform e-commerce, nie budowała swojego wizerunku w internecie. Brakowało jej strony internetowej oraz komunikacji w mediach społecznościowych. Dodatkowo chciała wprowadzić na rynek cztery nowe marki. Wtedy trafiła do nas

rozwią
zanie

Przygotowaliśmy łącznie pięć stron internetowych: korporacyjną oraz dedykowane poszczególnym markom (BeMammy, Merry Style, Antie oraz Timone). Stworzyliśmy także strategię komunikacji i wdrożyliśmy ją prowadząc łącznie 12 kanałów w różnych serwisach social media oraz skuteczne i efektywne kampanie reklamowe online.

rozwią<br>zanie

efekt

W ciągu 2 lat HISERT, plasujący się na 22. miejscu w rankingu najszybciej rozwijających się firm w Niemczech „Wachstumschampion 2017”, zaczął być śledzony w social media przez 60 tys. osób. Zbudowaliśmy wizerunek czterech różnych marek, zwiększyliśmy zasięg firmy i zyskaliśmy nowe kanały dotarcia.

HISERT - State of Importance
HISERT - State of Importance
HISERT - State of Importance
HISERT - State of Importance
HISERT - State of Importance
HISERT - State of Importance
HISERT - State of Importance
W trakcie, niemal dwuletniej, intensywnej i owocnej współpracy zespół SO FINE dał się poznać jako zgrana i pełna oryginalnych pomysłów ekipa, która zawsze potrafi wyjść z ciekawą inicjatywą i – co najważniejsze – umie zrozumieć potrzeby swych klientów. Według nas, SO FINE to również prawdziwi czarodzieje mediów społecznościowych. W krótkim czasie pomogli nam zgromadzić i zintegrować grono aktywnych osób, zainteresowanych informacjami na temat naszych marek odzieżowych. HISERT, zawsze bardzo dobrze i z pełnym uznaniem, wspominać będzie współpracę z profesjonalną i pełną entuzjazmu ekipą SO FINE. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić tę agencję jako – zaangażowany i kreatywny – zespół doradców od komunikacji marek w internecie.

HISERT GmbH
Członek Zarządu
Damian Marcinkowski

top
Spodobał Ci się ten projekt? Twój może być kolejny!

zapytaj@sofine.pl

skontaktuj się z nami