One place, many possibilities ICRC

wsparcie PR i copywriting komunikacja w social media branding

wyzw
anie

Centrum ICRC jest jednym z największych ośrodków szkoleniowo-wystawienniczych w Europie, przygotowanym z myślą o branży automotive. Chociaż w ciągu 15 lat swojej działalności gościło ponad 25 tys. specjalistów z najdalszych zakątków świata, do tej pory nie miało atrakcyjnego folderu promocyjnego. Firma nie wiedziała także, jak efektywnie wykorzystać media społecznościowe w swojej komunikacji.

ICRC - One place, many possibilities

rozwią
zanie

Pracując nad folderem skupiliśmy się na wyróżnikach marki - elementach, które nie tylko charakteryzują ICRC, ale także pozwalają na wybicie się spośród konkurencji. Ponieważ głównym tematem szkoleń jest lakiernictwo i dobór farb, koncepcję graficzną folderu oparliśmy o kolory i ikonografiki. Na potrzeby projektu zrealizowaliśmy również profesjonalną sesję zdjęciową.

Oprócz folderu, dla ICRC zrealizowaliśmy także praktyczne szkolenie z social media. Zależało nam na tym, aby w przystępny sposób przekazać podstawową wiedzę i przygotować pracowników firmy do samodzielnego prowadzenia komunikacji na Facebooku i LinkedInie.

efekt

ICRC zyskało narzędzia do skutecznej promocji, komunikacji i kreacji swojego wizerunku. Dzięki aktywności w social media może pozyskiwać nowych klientów i budować bliższe relacje ze swoimi partnerami, a nowoczesny folder pozwala na atrakcyjne przedstawienie oferty i możliwości centrum.

top
Spodobał Ci się ten projekt? Twój może być kolejny!

zapytaj@sofine.pl

skontaktuj się z nami