Wyczesane social media i obsługa marketingowa! KEUNE

komunikacja w social media produkcja video

wyz
wanie

Niebanalne stylizacje, odważne koloryzacje, szałowe cięcia i całe mnóstwo piękna. Przyjemnie jest mówić o rzeczach ładnych. Jeszcze przyjemniej, gdy wszystko to dzieje się za sprawą kosmetyków marki obecnej już w ponad 70 krajach na świecie. Keune Haircosmetics Polska oraz Keune Akademia – to dwa profile w mediach społecznościowych, które w stylowym wydaniu znalazły się w naszym władaniu!

wyz<br>wanie
KEUNE - Wyczesane social media i obsługa marketingowa!
KEUNE - Wyczesane social media i obsługa marketingowa!

rozwią
zanie

Z marką Keune Haircosmetics Polska przyjaźnimy się już od pewnego czasu – wykonaliśmy dla nich stronę www i nieustannie służymy doradztwem marketingowym. Następnym krokiem były media społecznościowe. Od kosmetyków do pielęgnacji, po kosmetyki do profesjonalnej koloryzacji. Od osób dopiero zaczynających swoją podróż po tej stylowej ścieżce zawodowej, po doświadczonych już fryzjerów. Wszystko przeplatane obecnością klienta końcowego: kobiet i mężczyzn, którzy chcą podążać za trendami. Wachlarz grupy odbiorców jest naprawdę szeroki, a przygotowywanie dla nich contentu za każdym razem jest dużą dawką inspiracji. Często zatem gościmy w siedzibie Keune Akademia w Szczecinie. Podglądamy jej instruktorów przy pracy oraz podczas prowadzonych przez nich szkoleń. Sesje zdjęciowe, filmy instruktażowe – zawsze czuwamy po drugiej stronie obiektywu i kamery.

KEUNE - Wyczesane social media i obsługa marketingowa!

efekt

Nie sposób porównywać się z arcydziełami, które wychodzą spod rąk stylistów marki Keune. Klasa i styl są tutaj na porządku dziennym. SO FINE zaś dba jedynie o to, by efekty tej pracy znała i podziwiała cała Polska, celebrując piękno każdego dnia.

KEUNE - Wyczesane social media i obsługa marketingowa!
klient: KEUNE Haircosmetics
strona internetowa: keune-polska.pl/
top
Spodobał Ci się ten projekt? Twój może być kolejny!

zapytaj@sofine.pl

skontaktuj się z nami