Inspirowane pięknem KEUNE Polska

branding strony internetowe tworzenie oprogramowania

wyz
wanie

Ponad 90 lat tradycji, setki kolorów i tysiące inspiracji. Tak w liczbach moglibyśmy przedstawić KEUNE – markę wyjątkową, powstałą z potrzeby piękna i profesjonalizmu. Cel był zwyczajnie niezwyczajny: stworzyć serwis, który odpowie na nieustannie rosnące potrzeby barwnego świata stylizacji, fryzur, kreatywności i pasji. Serwis, który poprawi komunikację z klientami, wesprze sprzedaż, a jednocześnie wpisze się w najnowsze trendy. Tym razem to my zrobiliśmy stylizację dla nich. Stylizację szczególną, bo strony www.

wyz<br>wanie

rozwią
zanie

Pracując nad serwisem KEUNE Polska skupiliśmy się na jego funkcjonalności, nie zapominając przy tym o wizerunku marki. Animacje i profesjonalne zdjęcia tchnęły życie w przedstawienie produktów. Jednocześnie zoptymalizowaliśmy stronę w taki sposób, by mimo licznych grafik, poruszanie się po niej było sprawne i wygodne. Specjalnie przygotowana wyszukiwarka pozwala na wyszukiwanie produktów z możliwością filtrowania wyników po zastosowaniach kosmetyków lub oczekiwanych efektach. Dodatkowo stworzyliśmy interaktywną mapę do intuicyjnego i przede wszystkim wygodnego wyszukiwania salonów fryzjerskich współpracujących z KEUNE Polska. Aby wesprzeć sprzedaż, wdrożyliśmy efektywny mechanizm w postaci dedykowanych formularzy z zapytaniem o dostępność produktu. Zadbaliśmy też o przejrzysty panel administracyjny, tak by zarządzanie stroną nie wiązało się z koniecznością rwania włosów z głowy.

KEUNE Polska - Inspirowane pięknem

efekt

Strona KEUNE Polska jest odpowiedzią na potrzeby salonów fryzjerskich, poszukujących nowych trendów, inspiracji, a przede wszystkim – profesjonalnych kosmetyków. Z myślą o obecnych i przyszłych klientach marki, stworzyliśmy serwis nowoczesny, przejrzysty i atrakcyjny wizualnie, a jednocześnie przyjazny dla użytkownika. Jesteśmy przekonani, że to kolejne wyzwanie, któremu sprostaliśmy. To w naszym stylu.

KEUNE Polska - Inspirowane pięknem
KEUNE Polska - Inspirowane pięknem
KEUNE Polska - Inspirowane pięknem
KEUNE Polska - Inspirowane pięknem
KEUNE Polska - Inspirowane pięknem
klient: Jott
strona internetowa: keune-polska.pl
top
Spodobał Ci się ten projekt? Twój może być kolejny!

zapytaj@sofine.pl

skontaktuj się z nami