New City z nowoczesnym centrum Nowe GALAXY

doradztwo i consulting strony internetowe tworzenie oprogramowania

wyzwa
nie

GALAXY to jedno z najpopularniejszych centrów handlowo-rozrywkowych w regionie, a już niebawem będzie także największe. Z 60 tys. mkw. powierzchni handlowej oraz 200 sklepami, zupełnie odmieni serce Szczecina. Jak powiedzieć o tym mieszkańcom?

rozwią
zanie

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy dedykowaną przebudowie stronę: nowoczesną przejrzystą i przyjazną użytkownikowi. Dzięki technologii RWD wizualizacje nowego obiektu można oglądać na wszystkich urządzeniach, a praktycznemu timeline’owi - śledzić postępy prac.

rozwią<br>zanie

efekt

Stronę zoptymalizowaliśmy zgodnie z najświeższymi standardami Google. Dzięki temu poruszanie po niej jest niezwykle płynne i szybkie, zarówno na desktopie jak i urządzeniach mobilnych.

Nowe GALAXY - New City z nowoczesnym centrum
Nowe GALAXY - New City z nowoczesnym centrum
Nowe GALAXY - New City z nowoczesnym centrum
Z zespołem SO FINE pierwszy raz spotkaliśmy się w 2011 roku, zlecając zaprojektowanie i wdrożenie serwisu Centrum Handlowo Rozrywkowego Galaxy w Szczecinie. Od tego czasu, zadowoleni z efektów, które w pełni spełniły nasze oczekiwania, nieprzerwanie rozwijamy zakres współpracy. Oprócz stworzenia serwisu Galaxy, agencja zajmowała się integracją strony z aplikacją mobilną Centrum i służyła pomocą i doradztwem przy jej wdrażaniu.

CHR Galaxy
Dyrektor
Czesław Jasiewicz

klient: Echo Polska Properties
strona internetowa: nowe.galaxy-centrum.pl
top
Spodobał Ci się ten projekt? Twój może być kolejny!

zapytaj@sofine.pl

skontaktuj się z nami