W centrum okazji! Outlet Park Szczecin

komunikacja w social media kampanie reklamowe produkcja video marketing miejsc

wyz
wanie

Największe i jedyne centrum wyprzedażowe w regionie zachodniopomorskim, w trzecim kwartale 2018 r., stanęło przed sporym wyzwaniem. Konieczne było odświeżenie komunikacji w mediach społecznościowych, jej uspójnienie i uatrakcyjnienie. Outlet Park Szczecin – bo o nim mowa – to blisko 120 lokali i różnorodnych marek, którym trzeba było zapewnić obsługę marketingową i obecność w sieci. A jeśli mowa o wyzwaniach, to SO FINE nie ma sobie równych! Nasze plany szybko wdrożyliśmy w życie.

wyz<br>wanie

rozwią
zanie

Burza mózgów, liczne pomysły i koncepcje w niedługim czasie przerodziły się w konkretną strategię działania. We władaniu naszych dobrych rąk znalazły się profile Outlet Park Szczecin na Facebooku i Instagramie. Cel był oczywisty: każda marka, każdy lokal, każdy najemca – wszyscy muszą być zaprezentowani od jak najlepszej ich strony. Dlatego w każdym tygodniu odwiedzamy centrum, stając po drugiej stronie aparatu i przeprowadzając sesje zdjęciowe, by pokazać aktualny asortyment salonów. W każdym miesiącu realizujemy też materiały filmowe. Odpowiadamy za scenariusz, nagranie i montaż – w pełni kompleksowo. I oczywiście, co w przypadku centrum wyprzedażowego jest najistotniejsze – śledzimy trendy i wszystkie promocje, realizując jednocześnie newsletter, by klienci Outlet Park Szczecin byli gotowi na każdą gorącą ofertę!

Portfolio image
Portfolio image

efekt

Zasięgi, reakcje, wyświetlenia... i słupki wykresów rosnące jak szalone! Bez marketingowego żargonu: lepsze dotarcie do obecnego, jak i potencjalnego klienta Outlet Park Szczecin. To ciągle początek tej drogi, ale już teraz jesteśmy dumni z tego, jak znacząco to największe centrum wyprzedażowe w regionie zaznaczyło swoją obecność w mediach społecznościowych.

Portfolio image
Portfolio image

wyz
wanie

Błoto, rywalizacja i adrenalina. I to wszystko tuż obok centrum handlowego? Kiedy czuwamy nad promocją, wszystko się może zdarzyć! Emocje weszły w szczytową formę – nie tylko u uczestników, ale także w naszym zespole kreatywnym!

Outlet Park Szczecin - W centrum okazji!

rozwią
zanie

Nadaliśmy imprezie imię i charakter, opatrzyliśmy przewodnim mottem i kreacją. Stworzyliśmy też dedykowaną do rejestracji uczestników stronę www i czuwaliśmy nieustannie nad organizacją całego wydarzenia. Promocję wspieraliśmy organizowanym przez nas konkursem. Podczas tych kilku miesięcy – działo się wiele, bo i też chętnych do zmieszania ich z błotem było nadzwyczaj dużo!

Portfolio image
Portfolio image

efekt

Trzy edycje pełnej emocji imprezy, niemal 500 śmiałków, którym wiernie kibicowaliśmy, ogrom emocji i niezapomniane wspomnienia dla uczestników. Bo gdy SO FINE się bawi – to tylko z rozmachem!

top
Spodobał Ci się ten projekt? Twój może być kolejny!

zapytaj@sofine.pl

skontaktuj się z nami