I Międzynarodowy Festiwal Jazzowy Szczecin Jazz Festiwal

kampanie reklamowe komunikacja w social media promocja wydarzeń branding strony internetowe

wyzwa
nie

W 2016 roku na festiwalowej mapie Polski pojawił się nowy punkt - Szczecin Jazz. Organizatorzy przygotowali kilkudniowy program koncertów i wydarzeń towarzyszących z udziałem nazwisk ze światowej jazzowej czołówki. Nas poprosili o stworzenie identyfikacji wydarzenia i jego promocję w sieci.

wyzwa<br>nie

rozwią
zanie

Najpierw stworzyliśmy znak graficzny, inspirowany procesem komponowania muzyki. Kolejnym krokiem był serwis internetowy wykonany w technologii RWD, na którym wyróżniliśmy najistotniejsze dla użytkownika elementy: program i opis artystów oraz skróciliśmy drogę zakupu biletu. Na końcu zajęliśmy się komunikacją wydarzenia w social media oraz zrealizowaliśmy ogólnopolską kampanię online.

rozwią<br>zanie
Szczecin Jazz Festiwal - I Międzynarodowy Festiwal Jazzowy
Szczecin Jazz Festiwal - I Międzynarodowy Festiwal Jazzowy

efekt

W efekcie naszych działań wyprzedano wszystkie bilety na 12 festiwalowych koncertów. Szczecin Jazz zaistniał w świadomości melomanów i stał się rozpoznawalną w całej Polsce marką. W 2017 roku odbyła się druga edycja wydarzenia i już planowane są kolejne.

Szczecin Jazz Festiwal - I Międzynarodowy Festiwal Jazzowy
Szczecin Jazz Festiwal - I Międzynarodowy Festiwal Jazzowy
Firma SO FINE wykazała się niebywałym profesjonalizmem. Jako rzetelny partner w interesach potwierdziła, że jest marką samą w sobie. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność to cechy, za które SO FINE należy pochwalić.

Szczecińska Agencja Artystyczna
Dyrektor
Anna Lemańczyk

 

klient: Szczecińska Agencja Artystyczna
strona internetowa: 2016.szczecinjazz.eu
top
Spodobał Ci się ten projekt? Twój może być kolejny!

zapytaj@sofine.pl

skontaktuj się z nami