Finał regat wielkich żaglowców The Tallships Races 2017

komunikacja w social media event marketing kampanie reklamowe

wyzwa
nie

The Tall Ships Races to największe żeglarskie wydarzenie w 2017 roku w całej Europie. Finał regat odbędzie się w dniach 5-8 sierpnia w Szczecinie. Wówczas przy Wałach Chrobrego zacumuje prawie 100 jednostek. Zespół SO FINE, od września 2016 r., odpowiada za komunikację i promocję imprezy w mediach społecznościowych.

wyzwa<br>nie

rozwią
zanie

Aby dotrzeć z komunikacją do jak najszerszej grupy odbiorców, nie tylko z Polski, ale z całego świata, zajęliśmy się profilami Tall Ships Szczecin na siedmiu platformach social media (Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Flickr, Snapchat oraz YouTube), które prowadzimy w dwóch językach: polskim i angielskim. Oprócz aktywnej komunikacji opartej na autorskich koncepcjach kreatywnych oraz wykorzystującej najnowsze możliwości technologiczne i trendy social media, odpowiadamy za dostarczanie contentu foto i video. Prowadzimy także efektywne działania reklamowe, zwiększające zasięg i zaangażowanie użytkowników.

rozwią<br>zanie

efekt

W efekcie naszych działań, na miesiąc przed imprezą, sam fanpage Tall Ships Szczecin liczy 43 000 użytkowników. Z każdym dniem, na każdej platformie social media, przybywają kolejni miłośnicy największej żeglarskiej imprezy. Co najważniejsze, zbudowana społeczność to autentyczni fani - angażujący się w komunikację, dzielący się treściami, biorący udział w organizowanych przez nas akcjach i deklarujący uczestnictwo w sierpniowym wydarzeniu.

efekt
klient: Żegluga Szczecińska Sp. z o.o.
top
Spodobał Ci się ten projekt? Twój może być kolejny!

zapytaj@sofine.pl
+48 91 382 56 25

skontaktuj się z nami