Świat dodatkowego kontentu Tap2C

wsparcie PR i copywriting doradztwo i consulting komunikacja w social media kampanie reklamowe

wyzwa
nie

Tap2C to innowacyjna aplikacja mobilna wykorzystująca technologię AR. Narzędzie pozwala na dodawanie interaktywnych treści do obrazów i - po zeskanowaniu przy pomocy smartfona - odczytanie ich przez użytkownika. To zupełnie nowe rozwiązanie na polskim rynku, na którym dotąd funkcjonowały jedynie mało atrakcyjne kody QR, więc także nie do końca zrozumiałe dla odbiorców.

Tap2C - Świat dodatkowego kontentu

rozwią
zanie

Tap2C musiała zostać przybliżona zarówno konsumentom treści jak i potencjalnym inwestorom, mogącym skorzystać z narzędzia dla swoich celów promocyjnych. Zajęliśmy się komunikacją Tap2C w mediach społecznościowych, kierując przekazy do dwóch grup: na Facebooku do użytkowników aplikacji, na LinkedIn - B2B. Przeprowadziliśmy także skuteczne kampanie online zwiększające zasięg i pozwalające na pozyskanie nowych odbiorców. Dodatkowo opracowaliśmy i zaprojektowaliśmy materiały wizerunkowe marki, pozwalające jej na obecność w mediach tradycyjnych.

Tap2C - Świat dodatkowego kontentu

efekt

Narzędzie, które wykorzystują czołowe pisma, takie jak Be Active, Playboy, Focus, czy Claudia, stało się jeszcze bardziej powszechne. Korzysta z niego coraz więcej partnerów biznesowych marki, a z aplikacji mobilnej - kolejne tysiące użytkowników.

Tap2C - Świat dodatkowego kontentu
Tap2C - Świat dodatkowego kontentu
Tap2C - Świat dodatkowego kontentu
top
Spodobał Ci się ten projekt? Twój może być kolejny!

zapytaj@sofine.pl

skontaktuj się z nami