Świat dodatkowego kontentu Tap2C

wsparcie PR i copywriting doradztwo i consulting komunikacja w social media kampanie reklamowe

wyzwa
nie

Tap2C to innowacyjna aplikacja mobilna wykorzystująca technologię AR. Narzędzie pozwala na dodawanie interaktywnych treści do obrazów i - po zeskanowaniu przy pomocy smartfona - odczytanie ich przez użytkownika. To zupełnie nowe rozwiązanie na polskim rynku, na którym dotąd funkcjonowały jedynie mało atrakcyjne kody QR, więc także nie do końca zrozumiałe dla odbiorców.

rozwią
zanie

Tap2C musiała zostać przybliżona zarówno konsumentom treści jak i potencjalnym inwestorom, mogącym skorzystać z narzędzia dla swoich celów promocyjnych. Zajęliśmy się komunikacją Tap2C w mediach społecznościowych, kierując przekazy do dwóch grup: na Facebooku do użytkowników aplikacji, na LinkedIn - B2B. Przeprowadziliśmy także skuteczne kampanie online zwiększające zasięg i pozwalające na pozyskanie nowych odbiorców. Dodatkowo opracowaliśmy i zaprojektowaliśmy materiały wizerunkowe marki, pozwalające jej na obecność w mediach tradycyjnych.

efekt

Narzędzie, które wykorzystują czołowe pisma, takie jak Be Active, Playboy, Focus, czy Claudia, stało się jeszcze bardziej powszechne. Korzysta z niego coraz więcej partnerów biznesowych marki, a z aplikacji mobilnej - kolejne tysiące użytkowników.

Portfolio image
Portfolio image
top
Spodobał Ci się ten projekt? Twój może być kolejny!

zapytaj@sofine.pl
+48 91 823 88 25

skontaktuj się z nami