Szlachetne piękno Terpiłowski

branding doradztwo i consulting kampanie reklamowe komunikacja w social media wsparcie PR i copywriting strony internetowe

wyz
wanie

Salony Terpiłowski to rodzinna firma od wielu lat działająca na lokalnym rynku. Wraz z powstawaniem kolejnych centrów handlowych i ekspansją wielkich sieci jubilerskich, Terpiłowski zaczął tracić swoją pozycję. Firma musiała zbudować swoją markę oraz rozpocząć działania uwzględniające nowoczesne technologie.

wyz<br>wanie
Terpiłowski - Szlachetne piękno
Terpiłowski - Szlachetne piękno

rozwią
zanie

Zajęliśmy się kompleksową obsługą marketingową firmy. Przygotowaliśmy nową stronę www, prowadziliśmy komunikację w social media oraz realizowaliśmy kampanie reklamowe online. Zajmowaliśmy się także wszystkimi działaniami promocyjnymi offline: kampaniami billboardowymi i prasowymi, eventami (targi, otwarcia sklepów, promocje świąteczne, konkursy), produkcją folderów, ulotek i bannerów. Zrealizowaliśmy także kilka aplikacji i dedykowanych stron www pod określone akcje promocyjne.

Terpiłowski - Szlachetne piękno

efekt

Terpiłowski stał się marką - rozpoznawalną i dobrze kojarzoną oraz zaczął stanowić konkurencję dla znanych w całej Polsce sieci jubilerskich. Udało nam się zbudować szeroką i lojalną grupę odbiorców, chętnie korzystających z oferty salonów oraz wpłynąć na wzrost sprzedaży oferowanych produktów.

efekt
Terpiłowski - Szlachetne piękno
Terpiłowski - Szlachetne piękno
Firma SO FINE z pełnym zaangażowaniem i starannością wykonuje powierzone jej usługi, wdrażając kreatywne i nowatorskie rozwiązania. Współpraca jest dla nas satysfakcjonująca, a tym samym polecamy firmę SO FINE jako solidnego i profesjonalnego partnera w zakresie świadczenia usług marketingowych.

Terpiłowscy
Prezes Zarządu
Danuta Kaniewska Terpiłowska

 

top
Spodobał Ci się ten projekt? Twój może być kolejny!

zapytaj@sofine.pl

skontaktuj się z nami