Odwiedź Szczecin! visitszczecin.eu

strony internetowe

wyzwanie

 

Serwis Visit Szczecin powstał z rozdzielenia części strony Szczecin.eu, do 2020 roku opowiadającego za promocję miasta. Przez nadmiar informacji – setki atrakcji, punktów kultury, rozrywki i kulinarnych doznań, otrzymaliśmy wyzwanie stworzenia strony, która mogłaby w pełni oddać urok Szczecina przy jednoczesnym uporządkowaniu informacji zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.

 

visitszczecin.eu - Odwiedź Szczecin!

rozwiązanie

 

 

Zależało nam, aby komunikacja z użytkownikiem przebiegała w sposób możliwie prosty w sposób.
W nawigacji, w miejscu widocznym na pierwszy rzut oka umieściliśmy tematy: „co robić i zobaczyć?” i „gdzie zjeść?”,
czyli hasła najbardziej interesujące odwiedzających. Podzieliliśmy atrakcje i miejsca gastronomiczne Szczecina wedle kategorii,
integrując poszczególne artykuły z panelem administracyjnym, by mogły być w prosty sposób edytowane i dodawane.

 

 

 

 

 

visitszczecin.eu - Odwiedź Szczecin!

 

Chociaż spis najlepszych atrakcji, aktualności i restauracji Szczecina może być inspiracją dla miejscowych, naszym głównym celem było dostarczenie turystom wszystkich niezbędnych informacji. Zadbaliśmy o przystępne przedstawienie rabatów pochodzących z możliwości Szczecińskiej Karty Turystycznej oraz zaprezentowaniu wszystkich niezbędnych na miejscu spraw: noclegu, dojazdach, podróżowaniu po mieście.

 

visitszczecin.eu - Odwiedź Szczecin!

Dla preferujących wycieczki spacerowe opracowaliśmy rozwiązanie na Google Maps, pobierającą aktualną lokalizację urządzenia mobilnego, prowadząc przez najpiękniejszych punktów miasta przygotowanych szlaków turystycznych.

visitszczecin.eu - Odwiedź Szczecin!

efekt

Udało nam się stworzyć portal, do którego użytkownik będzie wracał nie tylko w potrzebie odnalezienia niezbędnych informacji, ale i inspiracji, gdzie pójść i co zjeść w wolnych chwilach. Visit Szczecin jest tłumaczony na dwa języki: angielski i niemiecki oraz spełnia wymogi WCAG.

Uporządkowaliśmy nadmiar informacji, pozwalając użytkownikowi na skupieniu się na tym, co najważniejsze: zwiedzaniu naszego miasta!

klient: Miasto Szczecin
strona internetowa: visitszczecin.eu
top
Spodobał Ci się ten projekt? Twój może być kolejny!

zapytaj@sofine.pl
+48 91 433 00 58

skontaktuj się z nami