Co możemy dla Ciebie zrobić?

Lista naszych kompetencji jest długa,
ale w tym jesteśmy naprawdę mocni.

Budowanie marki

Tworzymy strategie brandingowe i identyfikacje wizualne dla istniejących firm, nowych marek oraz startupów. Wiemy, jak zaangażować Twoich odbiorców, skłonić ich do podjęcia decyzji zakupowych i - co najcenniejsze - zdobyć ich lojalność.
więcej

Strategie i cyfrowe transformacje

Chcesz, by Twoja marka była zauważona w internecie, ale nie wiesz jak się tym zająć? Przygotujemy dla Ciebie analizę, na podstawie której opracujemy odpowiednią i odpowiedzialną strategię.
więcej

Kampanie marketingowe

Reklama, którą znasz uległa zmianie. Dlatego prowadzone przez nas kampanie integrują tradycyjne kanały komunikacji z cyfrowymi. Nasze kreacje zawsze osadzone są w głębokim kontekście społecznym, z uwzględnieniem aktualnych trendów i wsparciem najnowszych technologii.
więcej

Promocja miejsc i wydarzeń

Korzystając z nowoczesnych technologii, dostarczamy rozwiązania pozwalające przedstawicielom samorządów i organizatorom eventów w angażujący sposób komunikować się z mieszkańcami i określonymi grupami odbiorców.
więcej

Social media marketing

Określimy, które kanały w social media są odpowiednie dla Twojej marki i sprawimy, byś w pełni wykorzystał ich potencjał. Dotrzemy do Twoich klientów i opowiemy im o Tobie w taki sposób, aby pozostali z Tobą już na zawsze.
więcej

Tworzenie stron i aplikacji mobilnych

Twoja strona internetowa to najczęściej pierwsze spotkanie potencjalnego klienta z marką. Zadbaj o to, aby było to przyjemne i pasjonujące doświadczenie, a Twój wirtualny wizerunek oddawał rzeczywiste idee, wartości i cele.
więcej
Napisz, zadzwoń albo odwiedź nas w naszej siedzibie.

zapytaj@sofine.pl

skontaktuj się z nami