Let's think the unthinkable.
Let's do the undoable. Douglas Adams

o nas

W SO FINE wierzymy, że komunikacja nie jest przekazem, a relacją, którą należy rozwijać i pielęgnować. Wiemy, co zrobić byś dotarł do swoich odbiorców i mógł cieszyć się kolejnymi sukcesami swojej firmy. 

Kulturę pracy w agencji oparliśmy o cztery mocne filary:

  • wiedzę 
  • doświadczenie
  • zaangażowanie
  • wsparcie klienta

Dzięki temu dajemy Ci pewność, że w SO FINE będziesz współpracował z zespołem profesjonalistów.  

Zawsze staramy się dobrze poznać naszych klientów. Analizujemy ich dotychczasowe działania, sytuację rynkową, cele, możliwości i ograniczenia. Badamy konkurencję i określamy potencjalnych odbiorców. Dopiero wtedy planujemy i wdrażamy najlepsze rozwiązania. Wszystko po to, aby tworzyć treści i narzędzia angażujące zmysły i budzące emocje.

Jesteśmy agencją komunikacji interaktywnej. Nasze działania zdecydowanie przekraczają tworzenie stron internetowych, prowadzenie profili na Facebooku czy zakup przestrzeni reklamowej. Umiejętnie łączymy strategię marketingową, projektowanie graficzne, technologię i social media, by skutecznie promować Twoją markę i osiągać określone rezultaty.

Mamy doświadczenie m.in. w: budowaniu nowych marek, wprowadzaniu produktów na rynek, wsparciu startup’ów, opracowywaniu strategii komunikacji cyfrowej, zwiększeniu sprzedaży, organizacji i promocji eventów, komunikacji miast z mieszkańcami, employer brandingu, planowaniu i przeprowadzaniu kampanii reklamowych.

WLY™ – jesteśmy partnerem szwedzkiej agencji interaktywnej , współpracującej ze znanymi firmami na całym świecie, z którą wspólnie realizujemy kampanie dla klientów zainteresowanych rynkiem skandynawskim i IoT. Wspieramy marki polskie i międzynarodowe, działające w różnych branżach i na wielu europejskich rynkach. 

Oprócz pracy w agencji, realizujemy swoje pasje tworząc autorskie projekty. Nasza platforma SO CITY Twoje Centrum Informacji, przygotowana z myślą o szerokiej komunikacji, została indywidualnie dostosowana i z sukcesem wdrożona w Szczecinie. Narzędzie Wiadomości Szczecin jest dziś sercem systemu informacyjnego miasta.

 

Napisz, zadzwoń albo odwiedź nas w naszej siedzibie.

zapytaj@sofine.pl

skontaktuj się z nami